فقط با ۵۰ هزار تومان پیج ، کانال ، گروه و کسب و کار خود را تبلیغات کنیدشروع تبلیغات

شبکه تبلیغات ایران

با ثبت لینک های خود در شبکه تبلیغات ایران ، آن را به کاربران اینترنت معرفی کنید و تحولی در افزایش اعضاء و کسب و کارتان ایجاد نمایید.
توضیحات بیشتر

امکان اشتراک گذاری چندین عکس در یک پست به زودی به اینستاگرام اضافه می شود

امکان اشتراک گذاری چندین عکس در یک پست به زودی به اینستاگرام اضافه می شود

اینستاگرام به زودی امکان آپلود کردن چند عکس در یک پست را خواهد داد

به زودی در اینستاگرام می توانید با هر پست چندین عکس به اشتراک گذاشته و از آن ها یک گالری بسازید. انجام این کار فعلا برای حساب های تبلیغاتی میسر شده که می توانند چندین عکس را در یک پست به اشتراک بگذارند و کاربران با سوایپ به چپ و راست میان آن ها جابجا شوند. اما از انتشار این قابلیت در آخرین نسخه بتای اینستاگرام اندروید پیداست که به زودی تمام 600 میلیون نفر کاربران این شبکه اجتماعی به آن دسترسی خواهند داشت. به لطف این قابلیت در عوض لمس کردن هر عکس، کافیست انگشت تان را کمی روی آن نگه دارید. از اینجا به شما اجازه داده می شود که بتوانید 10 عکس یا ویدیو را برای بارگذاری انتخاب کنید.

پیش از پست کردن این تصاویر در قالب گالری هم قادرید روی تمام شان فیلتر یکسانی بیندازید، یا وارد ویرایشگر هر کدام شده و این کار را به صورت جداگانه انجام دهید. متأسفانه تست کننده های این قابلیت گفته اند که شاهد باگ های متعددی در آن بوده و هنگام بارگذاری مکررا با پیغام های خطا مواجه شده اند. البته طبیعی است چرا که قابلیت مذکور فعلا در مرحله آزمایشی به سر می برد. وبسایت ورج در خصوص زمان ارائه این قابلیت برای عموم کاربران با مقامات اینستاگرام تماس گرفته اما پاسخی دریافت نکرده است. اما می توان امیدوار بود که به زودی از طریق این آلبوم ها تایم لاین افراد از عکس های سریالی مسافرت ها و جشن های تولد (که اکثر مواقع خارج از ترتیب زمانی به نمایش در می آیند) خلوت شود.

منبع: ورج

جهت مشاهده سایر مطالب مشابه و عضویت در کانال کلیک کنید
جهت مشاهده سایر محتوای کانالها اینجا کلیک کنید
شبکه تبلیغات ایران
نظرات
دیدگاه شما
لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

پیشنهاد های ویژه

چگونه پیشنهاد ویژه شویم ؟
برو بالا