فقط با ۵۰ هزار تومان پیج ، کانال ، گروه و کسب و کار خود را تبلیغات کنیدشروع تبلیغات
تبلیغات در شبکه تبلیغات ایران
تبلیغات در شبکه تبلیغات ایران

تبلیغات فقط و فقط با ۵۰ هزار تومان

 

اگر پیج ، کانال و گروهی در اینستاگرام تلگرام روبیکا ایتا سروش دارید آنرا بصورت هدفمند و ارزان تبلیغات کنید

هم اکنون شبکه تبلیغات ایران مفتخر است با جامعه آماری بالا و سرویس های تبلیغاتی خود ، رسانه و کسب و کار شما را که در هر یک از شبکه های اجتماعی اعم از اینستاگرام ، تلگرام ، روبیکا ، ایتا ، سروش فعالیت دارید را با هزینه فوق العاده ویژه فقط و فقط با ۵۰ هزار تومان در بستر تبلیغاتی خود منتشر کند و شما را به کاربران و سرویس های جستجو نظیر گوگل معرفی نماید.

شما با ثبت کانال ، گروه و کسب و کار خود در شبکه تبلیغات ایران ، رسانه خود را در نتایج جستجو گوگل برای هزاران کاربر در دسترس قرار میدهید و چون ما تمامی رسانه ها را بصورت مادام العمر در بستر خود منتشر میکنم نتایج فوق العاده ای در طول زمان دریافت خواهید کرد.

اگر ادمین پیج اینستاگرام هستید و یا کانال و گروهی در تلگرام ، روبیکا ، ایتا ، سروش دارید و یا هر رسانه ای دارید که قصد معرفی آن را در شبکه تبلیغاتی ما دارید.می توانید لینک و مشخصات کامل شبکه های اجتماعی خود را در این سایت به صورت ثبت کرده و آن را برای عموم کاربران اینترنت معرفی کنید.

متخصصین سئو و بازاریابی اینترنتی شبکه تبلیغات ایران همواره در تلاش هستند تا شبکه اجتماعی شما با توجه موضوع فعالیت و جستجوهای کاربران در صدر نتایج گوگل قرار بگیرد در نتیجه کاربرانی که از طریق موتور جستجوی گوگل به دنبال شبکه اجتماعی با موضوع فعالیت شما هستند می توانند به راحتی شما را بیابند.

 

تبلیغات در شبکه تبلیغات ایران

شبکه تبلیغات ایران

با ثبت لینک های خود در شبکه تبلیغات ایران ، آن را به کاربران اینترنت معرفی کنید و تحولی در افزایش اعضاء و کسب و کارتان ایجاد نمایید.
توضیحات بیشتر
برو بالا