فقط با ۵۰ هزار تومان پیج ، کانال ، گروه و کسب و کار خود را تبلیغات کنیدشروع تبلیغات

شبکه تبلیغات ایران

با ثبت لینک های خود در شبکه تبلیغات ایران ، آن را به کاربران اینترنت معرفی کنید و تحولی در افزایش اعضاء و کسب و کارتان ایجاد نمایید.
توضیحات بیشتر
درباره ما

هر روز میلیونها ( و شاید میلیاردها ) مطلب در اینترنت و در سطح جهان منتشر میشود و همه ما به نحوی تحت بمباران های محتوا و مطالب و سایت و تبلیغات و … قرار داریم . شاید در گذشته تنها وجود موتورهای جستجو برای یافتن مطالب مورد نظرمان کفایت میکرد ولی با افزایش اطلاعات و بخصوص با همه گیر شدن شبکه های اجتماعی متعدد با موضوعات و محوریت های متنوع ، دیگر گشت و گذار و یافتن مطلب دلخواه به راحتی گذشته نیست .

هنوز هم موتورهای جستجوگر بیشترین نقش را در یافتن خواسته های ما دارند ولی شبکه های اجتماعی با موضوعات و دسته بندی هایی که تعریف میکنند این امکان را به ما میدهند که نه تنها مطلب مورد علاقه خود را پیدا کنیم ، بلکه آن شبکه خاص و مطالب مرتبط با خواسته هایمان را نیز مرتب دنبال کنیم و در جریان آخرین مقالات و اطلاعات در آن زمینه قرار بگیریم .

با معرفی پیام رسانهای جدیدی از قبیل تلگرام و توسعه آن با قابلیت های بیشتر، کاربران بسیاری به سمت آناها جذب شدند. یکی از این قابلیتها “کانالهای تلگرامی” میباشد که جمعیت زیادی از کاربران را به خود جذب کرده است.بوجود آمدن کانالهای پرشمار و متعدد باعث جذب بیشتر کاربران به این پیام رسان شد.

شبکه تبلیغات ایران در نظر دارد با توجه به رسانه های قدرت مند شبکه های اجتماعی که تا کنون منبع درآمدی برای جوانان عزیز ایران بوده است و با توجه به بازدیدی که از طریق جستجو در گوگل بدست می آورد برای هر یک از رسانه های شما تولید اعضا کند.

iRNetads (شبکه تبلیغات ایران) با تلاش شبانه روزی همکاران خود و حمایت و همراهی صاحبان سایت ها و مدیران شبکه های اجتماعی ، قطعا در آینده ای نه چندان دور به بزرگترین و کامل ترین مرجع سایت ها و لینک های فارسی زبان تبدیل خواهد شد ، ولی این بزرگ ترین ، همه هدف ما نیست ! بزرگترین و کاملترین مرجع لینک ها و شبکه های اجتماعی ، تنها ابزار و پیش نیازی است برای رسیدن به هدف.

در واقع ما تلاش میکنیم تا شما در کمترین زمان ممکن و با دقیق ترین جستجوها ، و همینطور توجه به نظرات و آرا و پیشنهادات دیگر کاربران ، مفید ترین لینک و سایت یا شبکه اجتماعی مد نظر خود را پیدا کنید و با دنبال کردن آن به خواسته های خود برسید.

شما عزیزان اگر دارای هر یک از رسانه ها هستید و قصد افزایش عضو به صورت مادام العمر رو دارید شبکه شما در سایت با توجه به این قوانین ثبت خواهد شد و با توجه به رشد روزانه ی سایت ما ، شما هم بهره بهتری خواهید برد هر چه محتوای شبکه ی شما بهتر و رسا تر باشد عضو بیشتری رو دریافت خواهین کرد پس این سایت نمادی برای تلاش همه ی ما به صورت گروهی برای رسیدن به هدف که این هدف  مدرن ترین شکل کسب درآمد از اینترنت است خواهد بود .

شبکه تبلیغات ایران با معرفی جدیدترین کانالها،گروه ها،استیکرهای جذاب ، بات های مفید و آخرین اخبار و ترفندهای تلگرام،صفحات اینستاگرام و کانالها و گروه های سروش تلاش میکند زمینه استفاده بهتر از پیام رسان تلگرام را برای کاربران فراهم میکند.

 

موفق و پیروز باشید

برو بالا