فقط با ۵۰ هزار تومان پیج ، کانال ، گروه و کسب و کار خود را تبلیغات کنیدشروع تبلیغات

شبکه تبلیغات ایران

با ثبت لینک های خود در شبکه تبلیغات ایران ، آن را به کاربران اینترنت معرفی کنید و تحولی در افزایش اعضاء و کسب و کارتان ایجاد نمایید.
توضیحات بیشتر

موبایل های Xperia Z5 و Z5 Compact بدون اثر انگشت عرضه خواهند شد

موبایل های Xperia Z5 و Z5 Compact بدون اثر انگشت عرضه خواهند شد

موبایل های Xperia Z5 و Z5 Compact
در آمریکا بدون سنسور اثر انگشت عرضه خواهند شد

موبایل های Xperia Z5 و Z5 Compact در آمریکا بدون سنسور اثر انگشت عرضه خواهند شد

موبایل های Xperia Z5 و Z5 Compact بدون اثر انگشت عرضه خواهند شد
به گزارش شبکه تبلیغات ایران :‌

این روزها واقعاً دشوار است که از راهبرد بلند مدت عرضه محصولات موبایل سونی سر درآورد. مدیران تا به امروز هرگونه احتمال خروج از بازار تلفن های هوشمند را رد کرده اند، اما در عین حال به نظر می رسد از هیچ تلاشی برای سقوط برند خود فروگذار نمی کنند.

در حالی که تعداد زیادی از علاقه مندان محصولات این شرکت در آمریکا برای ورود جدیدترین و بهترین پرچمداران سونی به خاک کشورشان لحظه شماری می کردند، خبری جدید چون آب سردی بر پیکره هیجانشان فرو ریخته شد؛ شرکت سونی رسماً تایید کرد که دو موبایل جدید Xperia Z5 و Z5 Compact در کشور آمریکا بدون سنسور اثر انگشت به فروش خواهند رسید.

حتی اگر فرض کنیم که چنین قابلیتی به کار همگان نیاید، اما باز هم این روزها تقریباً تمام پرچمداران و حتی برخی میان رده ها به صورت پیش فرض به سنسور اثر انگشت مجهز هستند. به علاوه، بازار آمریکا یکی از دو سه بازار اصلی دنیا برای فروش اسمارت فون هاست که همه سازندگان تمام تلاش خود را برای حضور قدرتمندانه در آن به کار می گیرند. اما به نظر می رسد سونی چندان به این مسئله اهمیت نمی دهد.

در هر حال این طور که از شواهد برمی آید، اوضاع قرار نیست تغییر کند. باید پذیرفت که سونی درست یک قدم به عقب برداشته. آنها حتی به خود زحمت نداده اند تا توجیهی اقتصادی و یا حقوقی برای این تصمیم خود بتراشند.

بهت و حسرت از این تصمیم کمپانی ژاپنی وقتی بیشتر می شود که در بررسی های اولیه این موبایل های جدید آشکار شد که سنسور اثر انگشت به کار رفته در آنها از سرعت و دقت خیلی خوبی برخوردار است.

حال باید دید عکس العمل خریداران در مقابل تصمیم سونی چه خواهد بود. آیا باید منتظر باشیم که در سال پیش رو هم سونی بخشی از سهم خود را به رقبایش واگذار کند؟ یا این که سایر ویژگی های مثبت این پرچمداران، از جمله دوربین بسیار با کیفیت، می تواند ناراحتی ناشی از حذف سنسور اثر انگشت را جبران کند؟

شبکه تبلیغات ایران

جهت مشاهده سایر مطالب مشابه و عضویت در کانال کلیک کنید
جهت مشاهده سایر محتوای کانالها اینجا کلیک کنید
شبکه تبلیغات ایران
نظرات
دیدگاه شما
لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

پیشنهاد های ویژه

چگونه پیشنهاد ویژه شویم ؟
برو بالا