فقط با ۵۰ هزار تومان پیج ، کانال ، گروه و کسب و کار خود را تبلیغات کنیدشروع تبلیغات

شبکه تبلیغات ایران

با ثبت لینک های خود در شبکه تبلیغات ایران ، آن را به کاربران اینترنت معرفی کنید و تحولی در افزایش اعضاء و کسب و کارتان ایجاد نمایید.
توضیحات بیشتر

آپدیت جدید تلگرام: ارسال پیام های محو شونده، بیوگرافی و موارد دیگر

 آپدیت جدید تلگرام: ارسال پیام های محو شونده، بیوگرافی و موارد دیگر

آپدیت جدید تلگرام با شماره نسخه 4.2 و با امکانات جالبی همچون پیام های محو‌شونده و بیوگرافی منتشر شد.

telegram-new-update1

لحظاتی پیش آپدیت جدید تلگرام با شماره نسخه 4.2 منتشر شد که پیرو آن امکانات کاربردی و مفیدی مانند پیام‌های حذف‌شونده، امکان ثبت بیوگرافی (استاتوس)، نمایش تمام‌صفحه پنل استیکرها و ادیتور جدید برای ویرایش تصاویر به تلگرام اضافه شد. در ادامه هر مورد را به طور جزئی بررسی خواهیم کرد.

ارسال پیام های حذف شونده

telegram-new-update2

توسط این امکان جالب از این پس در چت‌های عادی نیز می‌توانید مانند سکرت‌چت‌ها، عکس و ویدیوهایی ارسال کنید که بعد از مدتی مشخص (تا سقف یک دقیقه) به صورت خودکار حذف می‌شوند. برای این امر کافیست تا در زمان ارسال یک عکس یا ویدیو، روی آیکون جدیدی که به شکل ساعت به ادیتور اضافه شده است لمس کنید و زمان مورد نظرتان را مشخص کنید و سپس آن را برای شخص مقابل بفرستید. تصویر یا ویدیوی مورد نظر به شکل تار و Blur شده برای شخص مقابل ارسال می‌شود و به محض آنکه آن را اجرا کند، تایمر مشخص شده توسط شما محاسبه و پس از اتمام به صورت خودکار حذف خواهد شد.

نکته ی جالبی که در این ویژگی وجود دارد این است که اگر شخص مقابل از پیام محو شونده ی شما اسکرین شات بگیرد، این موضوع به شما اطلاع داده خواهد شد.

امکان نوشتن بیوگرافی برای یوزرهای شخصی

telegram-new-update3

امکان نوشتن استاتوس یا بیوگرافی نیز که پیش از این تنها در کانال‌ها و گروه‌ها امکانپذیر بود، در این بروزرسانی برای اکانت‌های شخصی نیز فعال شده است و از این پس کاربران عادی هم می‌توانند برای پروفایل خود استاتوس یا بیوگرافی بنویسند.

نمایش تمام صفحه پنل استیکر

telegram-new-update4

امکان جدیدی نیز که در بخش استیکرها اضافه شده، قابلیت نمایش تمام‌صفحه‌ی پنل استیکرها است. از این پس بعد از اجرای پنل استیکرها، می‌توانید با لمس آیکون Up (فلش رو به بالا)، پنل را به صورت تمام‌صفحه مشاهده کنید تا مرور و انتخاب استیکر مورد نظر آسان تر باشد.

استفاده از CDN و سرعت دانلود بالاتر

تلگرام از این نسخه استفاده از CDN را برای ارائه‌ی محتوا در کانال‌های بزرگ (بیشتر از 100 هزار عضو) آغاز خواهد کرد تا در نتیجه، سرعت دریافت اطلاعات برای کاربران افزایش پیدا کند.

جهت مشاهده سایر مطالب آموزشی اینجا کلیک کنید
شبکه تبلیغات ایران
نظرات
دیدگاه شما
لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

پیشنهاد های ویژه

چگونه پیشنهاد ویژه شویم ؟
برو بالا