فقط با ۵۰ هزار تومان پیج ، کانال ، گروه و کسب و کار خود را تبلیغات کنیدشروع تبلیغات

شبکه تبلیغات ایران

با ثبت لینک های خود در شبکه تبلیغات ایران ، آن را به کاربران اینترنت معرفی کنید و تحولی در افزایش اعضاء و کسب و کارتان ایجاد نمایید.
توضیحات بیشتر

موبایل اسنشال توسط اندی رابین اعلام شد

موبایل اسنشال توسط اندی رابین اعلام شد

اندی رابین برای بار دوم تاریخ عرضه موبایل اسنشال را اعلام کرد

موبایل اسنشال توسط اندی رابین اعلام شد اندی رابین برای بار دوم تاریخ عرضه موبایل اسنشال را اعلام کرد

موبایل اسنشال توسط اندی رابین اعلام شد

به گزارش شبکه تبلیغات ایران : 
خالق اندروید اوایل خرداد ماه موبایلی جذاب به نام «اسنشال» را به جهان معرفی کرد ولی در حال حاضر این تلفن هوشمند که ظاهراً گیک‌ها را عاشق خودش کرده، با تاخیر مواجه شده. علت این تاخیر، ضعف مدیریتی و همچنین استعفای برخی از اعضای کلیدی تیم توسعه موبایل اسنشال ذکر شده است.

اما اندی رابین، کلیدی ترین فردی که فرمان توسعه موبایل مورد بحث را در دست دارد، روز گذشته در ایمیلی به مشتریانی که برای دریافت اسنشال فون، ایمیل خود را ثبت کرده بودند، ضمن عذرخواهی تاریخ جدیدی را برای عرضه این محصول اعلام کرده است. بر اساس گفته‌ی رابین، موبایل اسنشال در ماه میلادی آینده یعنی آگوست، و تنها در چند هفته آینده راهی بازار می‌شود.

آنطور که رابین می‌گوید، برای فروش موبایل در آمریکا و برخی نقاط جهان، لازم است تا اپراتورهای مخابراتی آمریکایی و بین المللی آزمایش های مختلفی را روی دستگاه انجام دهند و همین موضوع باعث تاخیرهای فعلی شده است.
اندی رابین موبایل اسنشال را در نهم خرداد ماه معرفی کرد و در آن زمان گفته بود که عرضه این محصول در بازار پس از ۳۰ روز آغاز خواهد شد و این اولین بار است که او رسماً در مورد تاخیر خوردن عرضه دستگاه صحبت می کند. متن کامل ایمیل او به شرح زیر است:

من شخصاً از شمایی که برای دریافت اولین واحدها از این موبایل نام‌نویسی کرده اید، تشکر می‌کنم. ما به سختی در حال کار بر روی آماده کردن اسنشال فون برای ارائه به خریداران هستیم و خبر خوب اینکه اپراتورهای آمریکایی و بین المللی در حال انجام آزمایش های نهایی خود روی موبایل ما هستند.

احتمالاً برای دست یافتن به Essential Phone کمی بی تاب شده اید، و من هم برای رساندن آن به دست‌های شما بی تابم، اما خاطر جمع باشید که این اتفاق تا چند هفته دیگر خواهد افتاد.

تا آن زمان، لطفاً با هشتگ «thisisessential» به ما و تیم مان نشان دهید که ساعت های طولانی کارکردن برای رساندن این محصول به بازار، ارزشش را داشته است.

اندی

بارزترین مشخصه ظاهری موبایل اسنشال، عدم وجود لبه یا همان حاشیه در اطراف نمایشگر آن است؛ چیزی که می توانست در سال گذشته، این موبایل را از پرچمداران تا حد بسیار زیادی متمایز کند اما حالا ۲۰۱۷ است و موبایل اسنشال دارد با ظاهری تقریبا مشابه با موبایل های سامسونگ و ال‌جی راهی فروشگاه های آنلاین و فیزیکی می شود.

در این شرایط، با کمی بدبینی می شود این سوالات را مطرح کردو آینده ای نه چندان روشن را برای اسنشال فون پیش بینی نمود: آیا کسی جز گیک‌ها «اندی رابین» را می‌شناسد؟ آیا بازار هدف رابین، صرفاً گیک‌ها بوده اند؟ و آیا اسنشال می‌تواند موبایلی موفق از سوی خالق اندروید باشد و یک بار دیگر او را به جهان بشناساند؟
شبکه تبلغات ایران 

جهت مشاهده سایر مطالب مشابه و عضویت در کانال کلیک کنید
جهت مشاهده سایر محتوای کانالها اینجا کلیک کنید
شبکه تبلیغات ایران
نظرات
دیدگاه شما
لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

پیشنهاد های ویژه

چگونه پیشنهاد ویژه شویم ؟
برو بالا