فقط با ۵۰ هزار تومان پیج ، کانال ، گروه و کسب و کار خود را تبلیغات کنیدشروع تبلیغات

شبکه تبلیغات ایران

با ثبت لینک های خود در شبکه تبلیغات ایران ، آن را به کاربران اینترنت معرفی کنید و تحولی در افزایش اعضاء و کسب و کارتان ایجاد نمایید.
توضیحات بیشتر

آپدیت اینستاگرام در ویندوز ۱۰: آپلود و ارسال عکس از طریق وب کم

آپدیت اینستاگرام در ویندوز 10: آپلود و ارسال عکس از طریق وب کم

instagram

بعد از مدت‌های طولانی و بی‌توجهی‌هایی که در دوران ویندوزفون به اپلیکیشن اینستاگرام می‌شد، سرانجام و تقریبا به طور همزمان با انتشار ویندوز۱۰ و ویندوز۱۰موبایل این اپلیکیشن نیز مورد توجه توسعه‌دهندگان آن قرار گرفت و در این مدت نیز شاهد بروزرسانی‌های مهم و نسبتا منظمی برای آن بودیم تا سطح امکانات و کارایی برنامه با برادران اندرویدی و آی‌او‌اسی خود نزدیکی و برابری کند. امروز نیز شاهد بروزرسانی جدیدی با شماره نسخه‌ی ۱۰.۹۱۳.۳۸۰۷۱ برای اینستاگرام ویندوز هستیم که پیرو آن امکان آپلود عکس از طریق وب کم به این اپلیکیشن اضافه شده است که می‌تواند امری بسیار کاربردی به خصوص برای صاحبان لپ تاپ باشد. به کمک این ویژگی از این پس می‌توانید بدون نیاز به دوربین موبایل، و تنها با استفاده از وبکم رایانه یا لپ تاپ خود اقدام به عکس برداری و ارسال آن در اینستاگرام خود کنید.

از تغییرات دیگری که در این بروزرسانی شاهد آن خواهید بود می‌توان به پیش نمایش لینک‌ها در برنامه و همچنین استفاده از یک آیکون جدید برای بخش “کاربران پیشنهادی” اشاره کرد. برای دانلود این بروزرسانی همین حالا می‌توانید به استور ویندوز مراجعه کنید و نسخه‌ی ۱۰.۹۱۳.۳۸۰۷۱ این اپلیکیشن را دانلود کنید.

منبع : زمیت

جهت مشاهده سایر مطالب مشابه و عضویت در کانال کلیک کنید
جهت مشاهده سایر محتوای کانالها اینجا کلیک کنید
شبکه تبلیغات ایران
نظرات
دیدگاه شما
لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

پیشنهاد های ویژه

چگونه پیشنهاد ویژه شویم ؟
برو بالا