فقط با ۵۰ هزار تومان پیج ، کانال ، گروه و کسب و کار خود را تبلیغات کنیدشروع تبلیغات

شبکه تبلیغات ایران

با ثبت لینک های خود در شبکه تبلیغات ایران ، آن را به کاربران اینترنت معرفی کنید و تحولی در افزایش اعضاء و کسب و کارتان ایجاد نمایید.
توضیحات بیشتر

خواندن پیام بدون تیک خوردن در تلگرام

 

امروز میخوایم با یک ترفند خاص تلگرام آشنا بشیم گه شاید قبلا در موردش کمتر شنیده باشید .
لازم به ذکر که زمانی که پیامی برای یه شخصی از طریق تلگرام ارسال میشه تا موقعی که تیک دوم اون پیام خورده نشه بمعنی اینه که اون شخص دریافت کننده پیام ، پیامتون رو باز نکرده .
در مواقعی کاربران تلگرام راغب نیستن تا پیام دوستشون رو در همون لحظه پاسخ بدن و یا دلایل خاص خودشون رو دارن .
حالا می خوایم به توضیح این بخش بپردازیم ، در ابتدا باید بگم در نرم افزار موبوگرام قابلیت ویژه ای برای این بخش ایجاد کرده که اسم اونو حالت روح گذاشته و شرایط کاملا حرفه ای براش اجرا کرده ولی مشکل بزرگی که برای این نرم افزار وجود داره اینه که بصورت رایگان در اختیار همه نیستش و خیلی از کاربرا علاقه مند به پرداخت وجه برا این مسائل رو ندارن ، برا همین ما خواستیم روش تازه و رایگانی در اختیارتون قرار بدیم.

قدم اول : رفتن به قسمت تنظیمات (Settings)

تلگرام پاپ آپ

قدم دوم :نوتیفیکیشن و صداها (Notifications and Sounds)

 پاپ اپ

قدم سوم : انتخاب گزینه Popup Notifications

تلگرام پاپ اپ

در این مرحله شما با چهار گزینه روبرو میشوید که در زیر نمایش داده شده است که بصورت پیش فرض رو گزینه No Popup تنظیم شده است ، در این گزینه اتفاقاتی که بصورت روتین برای شما در جریان بوده و قبلا هم قابل رویت بوده و با آن کاملا آشنایی دارید.

تلگرام پاپ اپ

گزینه دوم :

Only When Screen “ON” در این مورد مطابق با شکل زیرین زمانی که صفحه گوشی روشن باشه قابل نمایشه که یه صفحه کوچکی حاوی اطلاعات پیام در اون موجوده و لازم به باز کردن پیام نیست وقادر به پاسخ گویی در همون لحظه می باشید ، در این حالت مادامی که تلگرام رو باز نکرده باشید و روی مخاطب مربوطه کلیک نکنید ، تیک دوم برای فرستنده پیام قابل نمایش نخواهد بود .

 

تلگرام پاپ اپ

تلگرام پاپ اپ

گزینه سوم :

Only When Screen “OFF” در این مورد مطابق با شکل زیرین زمانی که صفحه گوشی خاموش باشه قابل نمایشه که یه صفحه کوچکی حاوی اطلاعات پیام در اون موجوده و لازم به باز کردن پیام نیست وقادر به پاسخ گویی در همون لحظه می باشید ، در این حالت مادامی که تلگرام رو باز نکرده باشید و روی مخاطب مربوطه کلیک نکنید ، تیک دوم برای فرستنده پیام قابل نمایش نخواهد بود .

 

تلگرام پاپ اپ

تلگرام پاپ آپ

گزینه چهارم :

Always Show Popup در این مورد ترکیبی از موارد دو و سه می باشد ،یعنی هم در هنگام قفل و هم روشن بودن صفحه این صفحه کوچک حاوی پیام برای شما نمایش داده خوهد شود.

ممنون ازینکه تا انتهابا ما همراه بودید .

 

جهت مشاهده سایر مطالب آموزشی اینجا کلیک کنید
شبکه تبلیغات ایران
نظرات
دیدگاه شما
لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

پیشنهاد های ویژه

چگونه پیشنهاد ویژه شویم ؟
برو بالا