فقط با ۵۰ هزار تومان پیج ، کانال ، گروه و کسب و کار خود را تبلیغات کنیدشروع تبلیغات

شبکه تبلیغات ایران

با ثبت لینک های خود در شبکه تبلیغات ایران ، آن را به کاربران اینترنت معرفی کنید و تحولی در افزایش اعضاء و کسب و کارتان ایجاد نمایید.
توضیحات بیشتر

ویژگی های جدید گوگل هوم برای کودکان و خانواده ها

ویژگی های جدید گوگل هوم برای کودکان و خانواده ها

کمپانی گوگل طی مراسم رونمایی از محصولات جدید خود، ویژگی های تازه ای را برای پلتفرم اسپیکرهای هوشمند سری هوم معرفی کرد که مخصوصاً برای کودکان و خانواده ها توسعه یافته اند.

اسپیکرهای سری هوم به زودی از قابلیت هایی مانند پخش داستان به هنگام خواب یا انجام برخی بازی ها (مانند بازی پخش موسیقی و نشستن روی صندلی به هنگام قطع آن) برخوردار می شوند که به ادعای شرکت برای سرگرمی کودکان بسیار مناسب خواهند بود.

گوگل همچنین با کمپانی دیزنی وارد شراکت شده و کودکان می توانند اسپیکرهای مخصوص اتاق خود را در طرح های دلخواه مانند کارتون ماشین ها یا جنگ ستارگان سفارش دهند. شرکت ساکن مانتین ویو همچنین با کمپانی برادران وارنر نیز وارد همکاری شده تا همواره محتوای جدیدی برای استفاده توسط کودکان در اختیار داشته باشد.

یکی دیگر از ویژگی های جدید اسپیکرهای هوم، امکان مدیریت حساب های کاربری مختلف است که به کاربران اجازه می دهد سطوح مختلفی از دسترسی به محتوا را برای اسپیکرهای مختلف تعریف کنند.

در نهایت قابلیت جالب دیگری که به محصولات سری هوم اضافه شده، «Broadcast» نام دارد که امکان ارسال پیام صوتی (مانند پِیجِر) در اسپیکرهای متصل به یک شبکه را فراهم کرده و با فرض وجود یک اسپیکر در هر بخش از خانه، کاربردی به نظر می رسد.

گفتنی است ویژگی های مورد اشاره در راستای پذیرش اسپیکرهای هوشمند گوگل توسط تمام اعضای خانواده توسعه یافته اند که نشان می دهد کمپانی گوگل برنامه های بلند مدتی برای حضور در خانه های کاربران خواهد داشت.

 

جهت مشاهده سایر مطالب مشابه و عضویت در کانال کلیک کنید
جهت مشاهده سایر محتوای کانالها اینجا کلیک کنید
شبکه تبلیغات ایران
نظرات
دیدگاه شما
لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

پیشنهاد های ویژه

چگونه پیشنهاد ویژه شویم ؟
برو بالا