فقط با ۵۰ هزار تومان پیج ، کانال ، گروه و کسب و کار خود را تبلیغات کنیدشروع تبلیغات

شبکه تبلیغات ایران

با ثبت لینک های خود در شبکه تبلیغات ایران ، آن را به کاربران اینترنت معرفی کنید و تحولی در افزایش اعضاء و کسب و کارتان ایجاد نمایید.
توضیحات بیشتر

قابلیت سوال جواب به جستجوی Google Maps اضافه شد

قابلیت سوال جواب به جستجوی  Google Maps اضافه شد

از مدتی قبل گوگل امکان سؤال و جواب را به‌طور آزمایشی به سرویس نقشه جستجوی خود اضافه کرده است و به‌زودی این قابلیت در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

Google Maps1

شاید رابطه‌ی فیسبوک با سیستم‌عامل اندروید همچنان رضایت‌بخش نباشد؛ اما گوگل نشان داده که به قابلیت سؤال و جواب در سرویس نقشه‌ها و سرویس جستجوی خود علاقه‌مند است. امکان سؤال و جواب برای مدت کوتاهی در حالت آزمایشی فعال شد و این در حالی است که این موضوع از مدتی قبل توسط برخی منابع خبری اعلام شده بود. اما امروز گوگل پستی در وبلاگ خود منتشر کرد و در مورد قابلیت جدید مورد بحث، اطلاعاتی ارائه داد. در این پست اشاره شده است که قابلیت سؤال و جواب به‌زودی به سرویس نقشه و جستجوی گوگل اضافه خواهد شد.

Google Maps2 (501 x 281)

امکان سؤال کردن در مورد یک موقعیت مکانی خاص واقعا می‌تواند کاربردی باشد. اطلاعات زیادی در مورد رستوران‌ها و مکان‌های برگزاری قرار ملاقات وجود دارد که به‌طور رسمی در توضیحات این مکان‌ها در سرویس نقشه‌های گوگل ارائه نشده است‌. بنابراین در شرایطی که بخواهید به یک مکان ناشناخته بروید، در مورد محدودیت‌های غذایی یک ناحیه اطلاعات کسب کنید یا موقعیت‌های این‌چنینی دیگر، امکان پرسش بسیار مفید واقع خواهد شد. یکی دیگر از ویژگی‌های بخش سؤال و جواب این است که سؤال‌های رایج و بهترین پاسخ‌های ارائه‌شده برای این‌ سؤال‌ها برای هر ناحیه به‌صورت دائمی در دسترس کاربران خواهد بود.

Google Maps3 (501 x 890)

شاید قابلیت سؤال و جواب فعلا برای همه‌ی کاربران در دسترس نباشد؛ اما پس از انتشار عمومی این سرویس، می‌توانید از طریق بخش جدید سؤال و جواب در موقعیت مورد نظر به این امکان دسترسی یابید. در این بخش می‌توانید سؤال جدید ثبت و پاسخ پرسش‌های مطرح‌شده را مشاهده کنید. علاوه بر این کاربران می‌توانند به سؤال‌ها و پاسخ‌های ثبت‌شده، امتیاز مثبت بدهند‌. همان‌طور که انتظار دارید، احتمال نمایش کامنت‌هایی که امتیاز مثبت بیشتری دریافت می‌کنند در بخش بالای موقعیت‌های مکانی، بیشتر خواهد بود. این امکان هم وجود دارد که صاحبان کسب‌وکارها، سؤالات رایج کاربران را به‌طور ویژه در سرویس نقشه‌ی گوگل به نمایش درآوردند و در نتیجه اطلاعات رایج مورد نیاز کاربران برای هر محلی، در دسترس خواهد بود.

Google Maps4 (501 x 890)

به‌روزرسانی مورد بحث هم‌اکنون در سرویس نقشه‌های گوگل برای برخی از کاربران در دسترس قرار دارد؛ ولی بیشتر کاربران تا به این لحظه، بخش سؤال و جواب را در جستجو مشاهده نکرده‌اند. در پست وبلاگی گوگل به این مورد اشاره شده که قابلیت نامبرده در مرحله‌ی انتشار است و بنابراین شاید فعلا برای همه‌ی افراد در دسترس نباشد. درهرحال به‌زودی این ویژگی جدید به‌طور سراسری فعال خواهد شد.

اگر به هر دلیلی اپلیکیشن نقشه‌های گوگل روی دستگاه شما نصب نیست، می‌توانید آن را از طریق فروشگاه گوگل‌ پلی یا وب‌سایت APKMirror دانلود کنید. همچنین می‌توانید اپ جستجوی گوگل را از پلی استور دانلود کنید.

نظر شما در این مورد چیست؟

 

جهت مشاهده سایر مطالب آموزشی اینجا کلیک کنید
شبکه تبلیغات ایران
نظرات
دیدگاه شما
لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

پیشنهاد های ویژه

چگونه پیشنهاد ویژه شویم ؟
برو بالا