فقط با ۵۰ هزار تومان پیج ، کانال ، گروه و کسب و کار خود را تبلیغات کنیدشروع تبلیغات

شبکه تبلیغات ایران

با ثبت لینک های خود در شبکه تبلیغات ایران ، آن را به کاربران اینترنت معرفی کنید و تحولی در افزایش اعضاء و کسب و کارتان ایجاد نمایید.
توضیحات بیشتر

برای کوتاه کردن لینک های اینترنتی از این ربات استفاده کنید makhlasrobot؛

برای کوتاه کردن لینک های اینترنتی از این ربات استفاده کنید makhlasrobot؛

لینک ها به جزء جدا نشدنی فضای وب تبدیل شده اند. کاربران روزانه بارها و بارها از لینک ها برای باز کردن وبسایت ها و مراجع مختلف استفاده می کنند. در همین رابطه کوتاه کردن لینک های طولانی ضمن نمایش راحت تر آن ها، به خاطر سپردن و استفاده از لینک های اینترنتی را نیز آسان تر می کند.

پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند. امروز و در یکی دیگر از سری معرفی ربات های تلگرام قصد داریم ربات makhlasrobot@ را برایتان معرفی کنیم. با استفاده از این ربات می توانید لینک های اینترنتی طولانی را کوتاه کرده و استفاده از آن ها را ساده تر نمایید.

برای دسترسی به این ربات کافی است از آیدی makhlasrobot@ استفاده کرده و یا روی این لینک کلیک کنید و پس از باز شدن صفحه ربات روی start/ ضربه بزنید. با انجام این کار ربات اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهد.

سپس تنها کاری که باید انجام دهید ارسال یک لینک اینترنتی برای ربات است. پس از آن ربات از شما می خواهد که از بین دو دامنه موجود یکی را برای فرآیند کوتاه سازی لینک انتخاب نمایید. با انجام این کار makhlasrobot در کسری از ثانیه لینک کوتاه شده را برای شما ارسال می کند.

اما تمام خدمات ارائه شده توسط این سرویس به همین جا ختم نمی شود. ربات مذکور تعداد دقیق کلیک ها روی لینک کوتاه را ثبت می کند و بدین وسیله کاربران می توانند از آمار بازدیدهای صورت گرفته توسط لینک کوتاه شده با خبر شوند.

برای کوتاه کردن لینک های اینترنتی از این ربات استفاده کنید makhlasrobot؛

برای استفاده از این قابلیت کافیست روی دکمه «آمار کلیک ها» ضربه بزنید. با طی این مرحله به وبسایت Makhlas.com منتقل و وارد پنل آمار خواهید شد. این صفحه آمار دقیق بازدیدها توسط این لینک، آمار صفحات مبدأ، آمار مرورگرهای مورد استفاده و همچنین آمار جغرافیایی را در اختیار شما قرار می دهد.

علاوه بر این در صورت نیاز می توانید لینک کوتاهی را با عبارت دلخواه خود بسازید (مثلاً urly.ir/khabar1). برای انجام این کار کافیست با ریپلای لینک کوتاه شده کلمه مورد نظر خود را برای ربات بفرستید.

همچنین کاربران می توانند از یک دامنه اختصاصی برای کوتاه کردن لینک استفاده کنند (مثلا mkls.ir به جای urly.ir). بدین منظور پیش از هر چیزی باید در سایت Makhlas.com ثبت نام کرده و پس از آن از دستور connect/ در ربات استفاده نمایید.

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، قصد داریم به صورت هفتگی ربات های مختلف تلگرام را به شما معرفی کنیم. پس این بهترین فرصت برای شماست تا اگر ربات جالب و جذابی می شناسید آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

منبع : دیجیاتو

جهت مشاهده سایر مطالب آموزشی اینجا کلیک کنید
شبکه تبلیغات ایران
نظرات
دیدگاه شما
لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

پیشنهاد های ویژه

چگونه پیشنهاد ویژه شویم ؟
برو بالا