فقط با ۵۰ هزار تومان پیج ، کانال ، گروه و کسب و کار خود را تبلیغات کنیدشروع تبلیغات

شبکه تبلیغات ایران

با ثبت لینک های خود در شبکه تبلیغات ایران ، آن را به کاربران اینترنت معرفی کنید و تحولی در افزایش اعضاء و کسب و کارتان ایجاد نمایید.
توضیحات بیشتر

برگزاری نظر سنجی در استوری های اینستاگرام فراهم شد.

برگزاری نظر سنجی در استوری های اینستاگرام فراهم شد .

اینستاگرام ساعاتی پیش با انتشار یک به روز رسانی امکانی را برای کاربران مهیا کرده که در استوری ها نظرسنجی برگزار کنند. برای ساخت نظرسنجی می توانید از استیکرهای مخصوص این کار استفاده نمایید.

مراحل ایجاد نظرسنجی در اینستاگرام بسیار ساده است. کافیست استیکر نظرسنجی را از میان مجموعه استیکرهای استوری پیدا کرده و آن را با انگشت بکشید و روی تصویر رها کنید. بعد از این کار باید به تعیین سوال و گزینه های نظرسنجی بپردازید.

پس از گذراندن این مرحله، افرادی که استوری شما را می بینند قادرند که به گزینه مد نظرشان رأی بدهند. با این کار نتایج نظرسنجی برای آن ها به نمایش در می آید. اگر هم بخواهید خودتان نتایج را ببینید کافیست فهرست بازدیدکنندگان از استوری را باز کرده و در آنجا ضمن چک کردن آراء کلی ببینید که هر فرد به چه گزینه ای رأی داده است.

برگزاری نظر سنجی در استوری های اینستاگرام فراهم شد .

اما در کنار استیکرهای نظرسنجی اینستاگرام دو قابلیت دیگر را هم به استوری ها اضافه کرده. مورد اول ابزار قطره چکانی است که به کمکش می توانید رنگ را از المان های تصویر خود گرفته و برای نوشته ها و نقاشی با قلم های مختلف استفاده کنید. البته در حال حاضر فقط کاربران iOS به آن دسترسی دارند.

ابزار جدید دیگری هم به اینستاگرام اضافه شده که برای تراز کردن استوری ها کاربرد دارد. به لطف آن می توانید مطمئن شوید که نوشته ها و استیکرهایتان دقیقا در مرکز عکس ها قرار گرفته اند.

برگزاری نظر سنجی در استوری های اینستاگرام فراهم شد .

برای دسترسی به جدیدترین قابلیت های اینستاگرام می توانید همین حالا آخرین نسخه این اپلیکیشن را از اپ استور و گوگل پلی دانلود کنید.

جهت مشاهده سایر مطالب آموزشی اینجا کلیک کنید
شبکه تبلیغات ایران
نظرات
دیدگاه شما
لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

پیشنهاد های ویژه

چگونه پیشنهاد ویژه شویم ؟
برو بالا