فقط با ۵۰ هزار تومان پیج ، کانال ، گروه و کسب و کار خود را تبلیغات کنیدشروع تبلیغات

شبکه تبلیغات ایران

با ثبت لینک های خود در شبکه تبلیغات ایران ، آن را به کاربران اینترنت معرفی کنید و تحولی در افزایش اعضاء و کسب و کارتان ایجاد نمایید.
توضیحات بیشتر

اسکایپ از افکت تصویری مشابه اسنپ‌ چت پشتیبانی خواهد کرد

اسکایپ از افکت تصویری مشابه اسنپ‌ چت پشتیبانی خواهد کرد

 

مایکروسافت در حال حاضر روی آپدیتی برای اپلیکیشن اسکایپ کار می‌کند که امکان پشتیبانی از افکت‌های تصویری، مشابه اپلیکیشن اسنپ‌چت را فراهم می‌سازد.

به‌زودی کاربران اسکایپ با گرفتن عکس در این اپلیکیشن، قادر خواهند بود با استفاده از آیکون عصای جادویی در قسمت سمت راست بالای صفحه، افکت‌های متنوعی به آن اضافه کنند. فیلتر‌های متنوعی در دسترس خواهند بود که از آن‌ جمله می‌توان به فیلترهای مبتنی بر مکان اشاره کرد. برای مثال مشابه اپلیکیشن اسنپ‌چت، فیلتری برای نمایش اطلاعات مکان و هوا به عکس‌ها وجود خواهد داشت.

به غیر از افکت‌های تصویری، مایکروسافت همچنین روی بهبود تجربه پیام‌رسانی کار می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد در حین چت با دیگران، اطلاعات مکانی، انیمیشن‌های گیف و مواردی از این دست به گفت‌و‌گوهای خود اضافه کنند. این شرکت همچنین بر اساس بازخوردهای کاربران ویژگی را تست می‌کند که کاربران از سیستم چت بهینه‌شده‌ای برای نمایش گفت‌و‌گوهای بیشتر بهره‌مند شوند. این امکانات اکنون برای کاربران اینسایدر اسکایپ فعال شده است و در هفته‌های آینده برای تمام کاربران در دسترس خواهند بود.

 

جهت مشاهده سایر مطالب مشابه و عضویت در کانال کلیک کنید
جهت مشاهده سایر محتوای کانالها اینجا کلیک کنید
شبکه تبلیغات ایران
نظرات
دیدگاه شما
لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

پیشنهاد های ویژه

چگونه پیشنهاد ویژه شویم ؟
برو بالا