فقط با ۵۰ هزار تومان پیج ، کانال ، گروه و کسب و کار خود را تبلیغات کنیدشروع تبلیغات

شبکه تبلیغات ایران

با ثبت لینک های خود در شبکه تبلیغات ایران ، آن را به کاربران اینترنت معرفی کنید و تحولی در افزایش اعضاء و کسب و کارتان ایجاد نمایید.
توضیحات بیشتر

تیم کوک خواستار آموزش برنامه نویسی در مدارس آمریکا شد

تیم کوک خواستار آموزش برنامه نویسی در مدارس آمریکا شد

تیم کوک خواستار آموزش برنامه نویسی در مدارس آمریکا شد

تیم کوک خواستار آموزش برنامه نویسی در مدارس آمریکا شد

به گزارش شبکه تبلیغات ایران
چندی قبل شورای تکنولوژی آمریکا نخستین جلسه اش را با حضور مدیران ارشد این حوزه و البته دونالد ترامپ در کاخ سفید برگزار کرد.

حاضران در این رویداد به ارائه پیشنهاداتی در راستای بهبود صنعت تکنولوژی آمریکا پرداختند؛ برای نمونه جف بزوس مدیرعامل آمازون خواستار آن شد که از تکنولوژی های تجاری بیشتر در کشورش استفاده شود.

الکس کارپ مدیرعامل شرکتی به نام Palantir هم که در زمینه توسعه نرم افزار و تحلیل دیتا در مقیاس عظیم فعالیت دارد و از جمله تامین کنندگان اصلی خدمات برای دولت مرکزی آمریکا به شمار می رود، به روش های جدید برای استفاده از «داده های عظیم» به منظور تشخیص موارد استفاده غیرضروری از بودجه دولت فدرال اشاره نمود.

گفتنی است شورای تکنولوژی آمریکا که مدیریتش را جِرد کوشنر (مشاور و داماد ترامپ) بر عهده دارد، در ماه می گذشته تشکیل شد و هدفش را «تغییر و مدرنیزه کردن» نحوه استفاده از IT و خدمات دیجیتالی توسط دولت عنوان کرد.

از جمله افراد دیگری که در این نشست حضور داشتند می توان به سران شرکت های ادوبی، گوگل، اینتل، مایکروسافت، اوراکل و کوالکام اشاره کرد.

ایلان ماسک از غایبان اصلی این جلسه بود
اما ایلان ماسک مدیرعامل تسلا و اسپیس اکس یکی از غایبان مهم این جلسه بود. اگر خاطرتان باشد او تهدید کرده بود که در صورت خروج آمریکا از پیمان اقلیمی پاریس، از این شورا کناره گیری خواهد کرد و این وعده را هم عملی نمود.

کوک یکی دیگر از مدیران حامی پیمان پاریس بود که تصمیم گرفت در جلسه تازه شورا شرکت کند، هرچند که پیشتر مدعی شده بود در هیچیک از گروه های مشاور ترامپ عضویت ندارد.

گفتنی است که کوک پیشتر ترامپ را به خاطر موضوعاتی نظیر مهاجرت مورد انتقاد قرار داده بود اما آنطور که خودش گفته بیشتر ترجیح می دهد فردی تاثیرگذار باشد تا اینکه به کل کاخ سفید را کنار بگذارد.

مدیرعامل اپل بارها و بارها خواستار آن شده که درس برنامه نویسی در مدارس آمریکا تدریس شود. در همین راستا نیز ماه گذشته این شرکت یک محیط آموزشی رایگان از سوئیفت را در iBooks منتشر کرد که قرار است در اختیار برخی کالج ها و دبیرستان های آمریکا نیز قرار بگیرد.
شبکه تبلیغات ایران

جهت مشاهده سایر مطالب آموزشی اینجا کلیک کنید
شبکه تبلیغات ایران
نظرات
دیدگاه شما
لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

پیشنهاد های ویژه

چگونه پیشنهاد ویژه شویم ؟
برو بالا