فقط با ۵۰ هزار تومان پیج ، کانال ، گروه و کسب و کار خود را تبلیغات کنیدشروع تبلیغات

شبکه تبلیغات ایران

با ثبت لینک های خود در شبکه تبلیغات ایران ، آن را به کاربران اینترنت معرفی کنید و تحولی در افزایش اعضاء و کسب و کارتان ایجاد نمایید.
توضیحات بیشتر
تبلیغات داخلی

پوش نوتیفیکیشن چیست ؟

یکی از روش‌های بازاریابی آنلاین که نسبت به برخی از روش‌های قدیمی دیگر مانند ایمیل مارکتینگ، عمر کوتاهی داره و جدیدتر هست «نوتیفیکیشن مارکتینگ» نام داره که به ابزار اون «پوش نوتیفیکیشن Push Notification» می‌گن.

احتمالا اپلیکیشن‌های موبایلی‌ای رو دیدین که پس از نصب اون روی موبایل‌تون، وقتی که یک نسخه جدید از اپلیکیشن ارائه می‌شه، یک اعلان یا نوتیفیکیشن برای شما ظاهر می‌شه و شما رو مطلع می‌کنه. یا مثلا از جشنواره‌ها و تخفیف‌ها برای ارتقا برنامه به نسخه پولی، خبر می‌ده.

چرا باید تبلیغات پوش نوتیفیکیشن iRNetads را انتخاب کنیم ؟

ما به این دلیل این روش را به شما پیشنهاد میکنیم که بیش از 55 میلیون کاربر ایرانی از گوشی های هوشمند استفاده میکنند و هر روزه به این آمار افزوده میشود و ما در iRNetads با استفاده از این نوع تبلیغ شما را به جامعه کاربری خود معرفی می نماییم و این تضمین را به شما میدهیم که کاربران دریافتی 100% واقعی و ایرانی هستند .

 

همه‌ی ما در کنار لپ‌تاپ یا کامپیوتر شخصی‌مان، یک تلفن همراه هوشمند یا تبلت داریم. همچنین آمار استفاده از اَپ‌های موبایلی در این سال‌ها، افزایش چشمگیر و روز افزونی داشته است.
برخی از کسب‌وکارها و اپلیکشن‌ها به این شکل‌اند که با مخاطبانشان بیشتر از طریق گوشی و تبلت‌ها در ارتباط هستند؛ از این رو برای دریافت بازخورد بهتر، اگر تبلیغات خود را به موبایل‌ها بیاورند بازدهی بهتری را دریافت خواهند کرد.

تبلیغات پاپ آپ در اپلیکیشن

تبلیغات بنری در اپلیکیشن

 

جهت سفارش تبلیغات نوتیفیکیشن با ما تماس بگیرید

0939-490-5223

پیشنهاد های ویژه

چگونه پیشنهاد ویژه شویم ؟
برو بالا